komik günaydın mesajları


Motorsiklet bir tutkudur ve bu tutkuya gönül vermek hem motorsiklet kullanıcıları için hem de kullanmadan izlemeyi sevenler için geçerlidir. Siz de birbirinden kinayeli motorcu sözleri ile havalı motor yazıları bulabileceğiniz bu sitede edebi değeri yüksek ve anlamlı sözlere sahip olacaksınız. Motor tutkunuzu en iyi şekilde temsil eden cümleleri sosyal medyada ya da motor üzerinde paylaşabilirsiniz.

Kısa sürede aramanızı tamamlayın
Motorlu taşıtların ilk icadından bu yana insanlık için her zaman bir tutku olan motosiklet kullanımı tehlikeli sporları sevenler tarafından bir hobi olarak geliştirilmiştir. Rutin bir şekilde evine ya da işine giderken motor kullananların yanı sıra bir de bu işi tutku haline getirenler var. Bu noktada devreye giren motorcu sözleri ile mesajınızı motor tutkunuzu da içine katarak subliminal bir şekilde ulaştırabilirsiniz. Size özel kategori ve filtreleme teknikleri ile hizmet veren bu sayfada aradığınız sözleri filtreleyerek kısa sürede bulabilirsiniz. Yüz binlerce güzel söz arasında motor tutkunuzu anlamlandıracak sözlere ulaşmanız sadece güncel magazin birkaç dakikanızı alacaktır.

Her an karşılaşabilirsiniz
Bir tutku olan ve saygı duyulması gereken motor tutkusu her zaman hak ettiği saygıyı görmeyebiliyor. Gerek trafikte gerekse sosyal yaşamda motorculara gereken saygı gösterilmeyince de her an her yerde bir motorcu sözleri ile karşılaşmak ihtimali vardır.
 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “komik günaydın mesajları”

Leave a Reply

Gravatar